O firmie

Kariera

Praca…

W naszej firmie, oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, liczy się umiejętność pracy w zespole oraz dobra atmosfera.

Dynamiczny, zgrany oraz dobrze zmotywowany do pracy zespół to już połowa sukcesu. Druga połowa to wysokie kwalifikacje, kreatywność oraz chęć rozwoju. Jeśli chcesz pracować nad ciekawymi projektami i rozwijać się w branży przemysłowej. wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na almus@almus.pl.

… lub współpraca. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, oraz sami oferujemy ich wiele.

Produkty Almus to liderzy sklepowych półek, oraz wartościowe produkty wspomagające pracę w wielu dziedzinach przemysłu. Zanim jednak dotrą do finalnego odbiorcy, potrzebują dystrybutorów z pasją i zdolnościami.

Zapraszamy do naszego zespołu dystrybutorów i sprzedawców, którzy chcą wziąć udział w naszym sukcesie, oraz przyczynić się do następnych. Gwarantujemy jakość naszych produktów oraz atrakcyjne warunki współpracy, respektujące interesy obu stron. Jesteśmy otwarci na propozycje; z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Aktualne Ogłoszenia

SOFTWARE – ELEKTRONIK

Firma Almus sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Software-elektronik Miejsce pracy: Słomniki

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe związane z elektroniką lub automatyką w środowisku przemysłowym (min 2 lata),
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Posiadanie uprawnień SEP typu E do 1 kV,
  • Wiedza w zakresie budowy i działania systemów sterowania maszyn,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w zakresie elektryki, elektroniki i napędów elektrycznych,
  • Praktyczna znajomość systemu utrzymania ruchu oraz konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Praktyczna znajomość sterowników PLC SIEMENS S7-300, ELAU,
  • Znajomość środowiska SIMATIC STEP7, TIA Portal,
  • Znajomość oprogramowania PacDrive diagnostic, EPAS-4,
  • Znajomość sieci Profibus i Ethernet,

Zadania

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń pod względem automatyki,
  • Codzienna analiza raportów ze zmian utrzymania ruchu,
  • Systematyczna analiza efektywności maszyn i urządzeń,
  • Systematyczna analiza zużycia materiałów eksploatacyjnych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania awarii, użytkowania urządzeń i systemów,
  • Udział w planowaniu remontów oraz nadzór nad realizowanymi pracami remontowymi,
  • Nadzór nad kompletnością dokumentacji automatycznej po projektach instalacyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizowanych zadaniach i projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Tel. (12)388 16 77
e-mail: almus@almus.pl