O firmie

Formularz zapytania:

Imię i nazwisko (wymagane):

E-mail (wymagane):

Nazwa firmy (wymagane):

Miejscowość (wymagane):

Twoja wiadomośc (wymagane):

ALMUS SP. Z O.O

ul. Poniatowskiego 50
32-090 Słomniki
REGON: 120237226
NIP: 682-16-78-522
BDO: 000008706

tel. +48 12 388 16 77
fax. +48 12 388 07 40
fax. +48 12 388 07 41
e-mail: almus@almus.pl

Prezes Zarządu

Wojciech Starnawski
w.starnawski@almus.pl

Wiceprezes Zarządu

Małgorzata Starnawska
tel: +48 12 388 16 77
m.starnawska@almus.pl

Dyrektor ds. Rozwoju

Marcin Giec
m.giec@almus.pl

Główna Księgowa

Żanna Sowula
tel: +48 12 388 16 77
tel: +48 606 889 742

DZIAŁ SPRZEDAŻY - OBSŁUGA RYNKU TRADYCYJNEGO


Dyrektor Sprzedaży

Robert Drużyński
tel: +48 791 176 179
robert.adeks@op.pl



Kierownik Sprzedaży

Jan Surdziel
tel: +48 531 340 380
j.surdziel@almus.pl



Handlowiec

Marta Sarnik
tel: +48 739 000 332
ania.almus@op.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY - OBSŁUGA RYNKU SIECI HANDLOWYCH

Dyrektor Sprzedaży

Milena Mróz
tel: +48 537 540 360
m.mroz@almus.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY - OBSŁUGA RYNKU PRZEMYSŁOWEGO

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Magdalena Powroźnik
tel: +48 601 237 749
m.powroznik@almus.pl

Handlowiec

Robert Stanek
tel: +48 601 060 948
r.stanek@almus.pl

DZIAŁ LOGISTYKI – OBSŁUGA RYNKU SIECIOWEGO

Aneta Błaszczak
tel: +48 536 520 350
a.blaszczak@almus.pl

Inez Kupczyk
tel: +48 12 388 16 77
a.blaszczak@almus.pl

DZIAŁ LOGISTYKI – OBSŁUGA RYNKU TRADYCYJNEGO I PRZEMYSŁOWEGO

Ewa Kwiecień
tel: +48 698 645 800
e.kwiecien@almus.pl

Anna Krawczyk
tel: +48 12 388 16 77
a.krawczyk@almus.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Monika Nawrocka
tel: +48 534 645 800
m.nawrocka@almus.pl

Tomasz Kawalec
tel: +48 12 388 16 77
t.kawalec@almus.pl

DZIAŁ KADR

Marta Wolka
tel: +48 12 388 16 77
m.wolka@almus.pl