Praca...

Oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, liczy się dla Nas umiejętność pracy w zespole oraz dobra atmosfera. Dynamiczni, zgrani oraz dobrze zmotywowani ludzie to połowa sukcesu. Drugą stanowią wysokie kwalifikacje, kreatywność oraz chęć rozwoju.

Jeśli chcesz pracować nad ciekawymi projektami i rozwijać się w branży przemysłowej wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na almus@almus.pl.

… lub współpraca. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, oraz sami oferujemy ich wiele.

Papiery i ręczniki z Almusa to liderzy sklepowych półek oraz produkty wspomagające pracę w wielu dziedzinach. Zanim jednak dotrą do finalnego odbiorcy, potrzebują dystrybutorów z pasją i zdolnościami.
Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz atrakcyjne warunki współpracy korzystne dla obu stron.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ

Obowiązki:

 • obsługa urządzeń składających się na linie produkcyjne,
 • bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń,
 • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

Wymagania:

 • doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane,
 • pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • logiczne zorganizowanie własnej pracy,
 • gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie 4 brygadowym,

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie na umowę o pracę,
 • pracę w renomowanej firmie,
 • pracę w systemie zmianowym,
 • atrakcyjne wynagrodzenie.

Tel. (12)388 16 77

e-mail:  kadry@almus.pl

 

Aplikuj już teraz

Formularz zgłoszeniowy

  Informacja od administratora o przetwarzaniu danych osobowych:

  1. Administrator danych. Administratorem danych osobowych Pracowników jest Almus Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 50 i 50a, 32 – 090 Słomniki, KRS 0000403913, NIP: 682-16-78-522, REGON: 120237226.

  2. Cel i podstawa prawna przetwarzania. Dane osobowe kandydatów do pracy przetwarzane są w celu realizacji obowiązków Pracodawcy wynikających z przepisów prawa pracy. Dane mogą być również przetwarzane w oparciu o dobrowolną zgodę i do momentu jej cofnięcia. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  3. Przekazywanie danych. Dane osobowe nie są przekazywane żadnym innym podmiotom, za wyjątkiem zaufanych podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi np. kadrowo – płacowe, hostingowe, prawnicze, ochroniarskie. Powierzenie danych takim podmiotom następuje w oparciu o zawartą przez Administratora umowę powierzenia przetwarzania danych, gwarantującą ochronę na poziomie odpowiadającym wymaganiom RODO.

  4. Prawa osób, których dane dotyczą. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a w przypadku danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej zgody, ma prawo do ich usunięcia lub odwołania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, której dokonano na podstawie udzielonej wcześniej zgody. Osoba której dane dotyczą ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  5. Obowiązek podania danych. Podanie danych w zakresie określonym w przepisach prawa pracy jest obligatoryjne. Dane w pozostałym zakresie podawane są dobrowolnie. Brak podania danych, które podawane są dobrowolnie, nie będzie rodziło żadnych negatywnych konsekwencji.

  6. Przechowywanie danych. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia rekrutacji lub okresu przedawnienia roszczeń cywilnoprawnych.

  7. Automatyczne przetwarzanie. Dane nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie podlegają profilowaniu.