Praca...

W naszej firmie, oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, liczy się umiejętność pracy w zespole oraz dobra atmosfera.

Dynamiczny, zgrany oraz dobrze zmotywowany do pracy zespół to już połowa sukcesu. Druga połowa to wysokie kwalifikacje, kreatywność oraz chęć rozwoju. Jeśli chcesz pracować nad ciekawymi projektami i rozwijać się w branży przemysłowej. Wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na almus@almus.pl.

… lub współpraca. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, oraz sami oferujemy ich wiele.

Produkty Almus to liderzy sklepowych półek, oraz wartościowe produkty wspomagające pracę w wielu dziedzinach przemysłu. Zanim jednak dotrą do finalnego odbiorcy, potrzebują dystrybutorów z pasją i zdolnościami.

Zapraszamy do naszego zespołu dystrybutorów i sprzedawców, którzy chcą wziąć udział w naszym sukcesie, oraz przyczynić się do następnych. Gwarantujemy jakość naszych produktów oraz atrakcyjne warunki współpracy, respektujące interesy obu stron. Jesteśmy otwarci na propozycje; z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

MAGAZYNIER

  

Opis stanowiska pracy:

- załadunek / rozładunek dostaw

- przyjmowanie i wydawanie towaru

 

Oferujemy:

- pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie

- praca w systemie zmianowym

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)

- możliwość rozwoju zawodowego

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat od pierwszego dnia pracy

- gwarancja stałej pracy

- dodatkowe ubezpieczenie w PZU, świadczeń medycznych i okolicznościowych

- premie za dobrze wykonywaną pracę

 

Wymagania:

- uprawnienia na wózek widłowy (UDT)

- dyspozycyjność, punktualność

- chęć i motywacja do pracy

- przestrzeganie przepisów BHP

- prawo jazdy kat. B

 

CV należy przysyłać na adres almus@almus.pl, przez formularz kontaktowy poniżej lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

 

CV z adnotacją:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almus Sp. z o.o., moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikuj już teraz

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ

Obowiązki:

 • obsługa urządzeń składających się na linie produkcyjne,
 • bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń,
 • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

Wymagania:

 • doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane,
 • pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • logiczne zorganizowanie własnej pracy,
 • gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie 4 brygadowym,

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie na umowę o pracę,
 • pracę w renomowanej firmie,
 • pracę w systemie zmianowym,
 • atrakcyjne wynagrodzenie.

Tel. (12)388 16 77

e-mail: m.wolka@almus.pl

 

CV z adnotacją:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almus Sp. z o.o., moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikuj już teraz

Formularz zgłoszeniowy

Uprzejmie informujemy, że ALMUS SP. Z.O.O z siedzibą: ul. Poniatowskiego 50 32-090 Słomniki REGON: 120237226 NIP: 682-16-78-522 BDO: 000008706 (dalej: Firma) przetwarza dane na gruncie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”), mają charakter danych osobowych.

W świetle powyższego zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 RODO informuję że:
1) administratorem Państwa danych osobowych jest ALMUS SP. Z.O.O z siedzibą: ul. Poniatowskiego 50 32-090 Słomniki. Z Firmą możecie się Państwo kontaktować drogą e-mailową pod adresem e-mail: almus@almus.pl;  za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Poniatowskiego 50 32-090 Słomniki, bądź osobiście w siedzibie Firmy.
2) przetwarzamy Państwa dane osobowe ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy, którą zawarliśmy lub na Państwa wniosek planujemy zawrzeć.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez ALMUS Sp. z o.o. znajdują się w stopce naszej strony internetowej www.almus.pl. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem: „Klauzula informacyjna”.