Centrum logistyczno-magazynowe

Z przyjemnością przedstawiamy nasze nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe, które zostało oddane do użytku 1 września 2023.

Ten imponujący obiekt oferuje równie imponującą powierzchnię o łącznej wielkości prawie 100 tyś miejsc paletowych co w przeliczeniu daje nam 200mln rolek papieru toaletowego.

Na specjalne potrzeby magazynowania wyrobów gotowych, ale również surowców i komponentów stworzono osobne strefy magazynowe zapewniające bezpieczne przechowywanie i transport towarów.

 

Również cała infrastruktura terenu została zagospodarowana pod względem komunikacyjnym – wygodne parkingi dla samochodów osobowych i kilkudziesięciu tirów z placami manewrowymi, bezpieczny i strzeżony postój, a dodatkowo strefy do ładowania samochodów elektrycznych osobowych, dostawczych i ciężarowych.  Dla lepszego komfortu oczekiwania czy przerw kierowców udostępniliśmy w pełni wyposażone zaplecze socjalne.

 

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w ochronę środowiska i dlatego zastosowaliśmy rozwiązania proekologiczne w budynku. Energooszczędne instalacje zmniejszają emisję gazów cieplarnianych, a systemy ograniczające zużycie energii i wody wspierają zrównoważony rozwój. Dzięki temu obiekt uzyskał prestiżową certyfikację BREEAM na poziomie “Excellent”co potwierdza naszą troskę o środowisko.

Ciekawym akcentem są „ule” i domki dla pszczół które zostały zainstalowane na terenach zielonych.