ALMUS SP. Z O.O


ul. Poniatowskiego 50
32-090 Słomniki
REGON: 120237226
NIP: 682-16-78-522
BDO: 000008706

tel. +48 12 388 16 77
fax. +48 12 388 07 40
fax. +48 12 388 07 41
e-mail: almus@almus.pl

Chairman of the Board

Wojciech Starnawski

w.starnawski@almus.pl

Deputy Chairman of the Board

Małgorzata Starnawska

m.starnawska@almus.pl

Director for Development

Marcin Giec
m.giec@almus.pl

Financial Director – Chief Accountant

Żanna Sowula
z.sowula@almus.pl

Sales Director  for modern trade

Milena Mróz

m.mroz@almus.pl

HR – HR Manager


Marta Wolka
kadry@almus.pl

537 920 260

Iwona Patoła
kadry@almus.pl

506 432 739 

Sales Department – traditional trade


Sales Director  for traditional trade

Robert Drużyński
tel: +48 791 176 179
robert.adeks@op.pl


Sales Manager – traditional trade

Jan Surdziel
tel: +48 531 340 380
j.surdziel@almus.pl

Account Manager – traditional trade Poland

Marta Sarnik
tel: +48 739 000 332
almus@adeks.eu


Regional Trader for the Silesia area

Barbara Zalek
tel. +48 531 101 020
barbarazalek@wp.pl

Sales Department – modern trade


Sales Director  for modern trade

Milena Mróz
m.mroz@almus.pl


Account Manager – key customers

Aneta Kowalczyk

aneta.kowalczyk@almus.pl

+48 536 140 320

Sales Department  for the AFH trade


Account Manager – AFH trade

Jan Surdziel
tel: +48 531 340 380
j.surdziel@almus.pl

Trader

Robert Stanek
tel: +48 601 060 948
r.stanek@almus.pl

Logistics Department – modern trade


Export&Logistics Manager

Aneta Błaszczak
tel: + 48 536 520 350
a.blaszczak@almus.pl

Kamil Kopciński
tel: +48 731 070 100
k.kopcinski@almus.pl

Agnieszka Bętkowska
tel: +48 534 600 630
a.betkowska@almus.pl

Logistics Department – traditional trade&AFH


Ewa Kwiecień
tel: +48 698-645-800
e.kwiecien@almus.pl

Anna Krawczyk
tel: +48 535 920 410
a.krawczyk@almus.pl

Department of Raw Materials Purchase and Internal Logistics


Internal Logistics & Tissue Paper Manager

Tomasz Kawalec
tel: +48 12 388 16 77  /109
t.kawalec@almus.pl

Raw Materials and Packaging Purchase Specialist

Barbara Klanowska
tel: +48 12 388 16 77 /109
b.klanowska@almus.pl

Raw Materials and Packaging Purchase Specialist

Grzegorz Kucharczyk
tel: +48 12 388 16 77 /109
g.kucharczyk@almus.pl

Napisz do nas

    Uprzejmie informujemy, że ALMUS SP. Z.O.O z siedzibą: ul. Poniatowskiego 50 32-090 Słomniki REGON: 120237226 NIP: 682-16-78-522 BDO: 000008706 (dalej: Firma) przetwarza dane na gruncie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”), mają charakter danych osobowych.

    W świetle powyższego zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 RODO informuję że:
    1) administratorem Państwa danych osobowych jest ALMUS SP. Z.O.O z siedzibą: ul. Poniatowskiego 50 32-090 Słomniki. Z Firmą możecie się Państwo kontaktować drogą e-mailową pod adresem e-mail: almus@almus.pl;  za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Poniatowskiego 50 32-090 Słomniki, bądź osobiście w siedzibie Firmy.
    2) przetwarzamy Państwa dane osobowe ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy, którą zawarliśmy lub na Państwa wniosek planujemy zawrzeć.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez ALMUS Sp. z o.o. znajdują się w stopce naszej strony internetowej www.almus.pl. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem: „Klauzula informacyjna”.